Dzianiny żakardowe

18 marca 2021

Dzianiny żakardowe

Dzianiny żakardowe zdecydowanie zachwycają. Szczególnie bogactwem wzorów i zastosowań. Tajemnica kryje się w tym, w jaki sposób je wykonujemy! A tym, co najbardziej wyróżnia dzianiny są piękne i bogate wzory – jednobarwne oraz kolorowe.

A czym charakteryzują się dzianiny żakardowe?

Przede wszystkim dzianina żakardowa jest miękka i przyjemna w dotyku, a przy tym przewiewna, ale nie prześwituje i doskonale trzyma fason uszytych ubrań! Dodatkowo dzianina żakardowa jest lekko rozciągliwa, cechuje się wysoką wytrzymałością oraz nie gniecie się.

Efektowne i eleganckie dzianiny doskonale sprawdzają się przy szyciu sukienek, tunik, spódnic, a także spodni, marynarek czy płaszczy. Również tych dziecięcych! Jeśli więc szukasz firmy, która produkuje certyfikowane dzianiny oraz jednocześnie ma zaplecze profesjonalnej szwalni, trafiłeś doskonale! Uszyj kolekcje eleganckich ubrań dla całej rodziny i zobacz jak chętnie kupowane będą współgrające ze sobą rodzinne komplety wygodnych ubrań z dzianin żakardowych.

W Mirafo nie tylko możesz kupić tę wysokiej jakości dzianinę, ale także zamówić gotowe ubrania, które wykonamy dla Ciebie na miejscu. Naszą szwalnie wyposażyliśmy w nowoczesny sprzęt, a także doświadczonych pracowników. Wszystkie ubrania wychodzące spod ręki naszych pracowników są doskonałej jakości! A każdy etap dokładnie monitorujemy. Wszystko po to, aby zadbać o detale! Dzianiny, które produkujemy oraz przykłady szytych przez nas ubrań możecie znaleźć na naszym firmowym Instagramie.