Dzianiny na jesień – ciepłe i wygodne!

25 października 2021

Dzianiny na jesień – ciepłe i wygodne!

Dzianiny nie muszą być nudne, szczególnie jesienią! Dzięki komfortowi, który zapewniają, warto po nie sięgać. Nie ważne, czy to będą swetry damskie, sukienka dresowa czy czapka lub komin – dzianina to doskonały wybór na każdy element garderoby!

Jakie dzianiny warto wybrać?

Wszystko oczywiście zależy od tego, co ma zostać z nich uszyte! Grubej dresówki nie użyjemy do każdej części garderoby, tak jak i interlok nie będzie się do wszystkiego sprawdzał.

Przy wyborze odpowiednich dzianin warto zwrócić uwagę na ich skład, gramaturę i rozciągliwość. Zależy Ci, żeby szyta odzież nie elektryzowała się lub była bardzo miękka? Wybierz dzianinę, która zapewni Ci takie cechy! Tylko dzięki temu ubrania spełnią swoją funkcję w 100%.

Polskie materiały? Pamiętaj, żeby miały certyfikaty!

Jeśli szukasz dobrej jakości materiałów zadbaj o to, żeby posiadały certyfikaty. Dzięki temu masz pewność, że dzianina jest bezpieczna dla skóry, nawet dla najmłodszych.

Z tego względu produkowane przez nas dzianiny mają certyfikaty: GOTS oraz Oeko-tex Standard 100. Pierwszy certyfikat daje Ci pewność, że dzianina jest w 100% organiczna, a firma dba o jakość produkcji dzianin na każdym etapie. Z kolei drugi certyfikat gwarantuje brak substancji szkodliwych dla ludzi i środowiska w naszych dzianinach.

Ciepłe i wygodne materiały z dzianiny.

W naszej ofercie znajdziesz przyjemne w noszeniu, utrzymujące ciepło, miękkie polskie dzianiny. Na jesienne dni i wieczory polecamy szczególnie nasze dresówki, polary i dzianinę swetrową.

Każda z dzianin dostępna jest w różnorodnej gramaturze, stąd łatwo jest z nich szyć odzież na różne okazje i pogody. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą w naszym sklepie internetowym. Nie udało Ci się znaleźć tego, czego szukasz? Skontaktuj się z nami!