Dzianiny

Dzianiny produkujemy od przeszło 30 lat. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu posiedliśmy ogromną wiedzę. Pomaga nam ona w produkcji najlepszej jakości dzianin, wszelkiego rodzaju i typu. Nie zatrzymujemy się jednak w miejscu i stale zwiększamy nasze kompetencje. Na bieżąco również wdrażamy najnowsze metody produkcji dzianin.

Dbamy o stały rozwój, ale i opieramy się na doświadczeniu.

Dodatkowo dzięki szerokiej gamie kolorów oraz zakresowi gramatur i splotów, jesteśmy w stanie wyprodukować dzianinę spełniającą oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. Używamy maszyn okrągłych jednołożyskowych i dwułożyskowych. W rezultacie produkujemy różnorodne, certyfikowane dzianiny.

Najwyższą jakość naszych produktów gwarantuje wielostanowiskowy system kontroli, którego głównym ogniwem jest przeglądarka do dzianin. Co więcej jesteśmy również w stanie odpowiednio zmodyfikować dzianiny. Robimy to poprzez zmianę składu surowcowego, wzoru lub parametrów technicznych. W efekcie Klient ma pewność, że projekt będzie wykonany zgodnie z jego oczekiwaniami.

Oferujemy różnorodność oraz możliwość dopasowania dzianiny do indywidualnych potrzeb Klienta.

Mając na względzie najwyższą jakość wyrobów, systematycznie modernizujemy park maszynowy. Pracujemy na urządzeniach najnowszej generacji wiodących producentów – ORIZIOMAYERPILOTELLI. Ponad to dużą wagę przykładamy do systemu kontroli jakości, którego główne ogniwo stanowi przeglądarka do dzianin.

Wybierając dzianiny produkowane w Mirafo możesz być pewien, że Twoja dzianina powstała w Polsce. Nie udało Ci się znaleźć wymarzonej dzianiny na naszym sklepie? Skontaktuj się z nami! Pamiętaj, że u nas zawsze jesteś na pierwszym miejscu. Jeśli chcesz najpierw sprawdzić próbniki materiału, bez najmniejszego problemu je do Ciebie wyślemy.

Jakie dzianiny u nas znajdziesz?

Będą to przede wszystkim dzianiny w 100% z bawełny oraz w których bazą jest bawełna. Z kolei domieszki, jakich używamy najczęściej to: elastan, poliester, wiskoza. Przy niektórych dzianinach wykorzystujemy także niewielkie ilości materiałów takich jak: poliuretan, poliakrylonitryl oraz polietylen.

Od 1991 roku nieprzerwanie specjalizujemy się w produkcji dzianin oraz szyciu odzieży. Stawiamy na:

Jakośc

Jakość

Zapewniamy najwyższą jakość naszych produktów, co potwierdzają liczne certyfikaty.

Doświadczenie

Doświadczenie

Wieloletnie doświadczenie w branży tekstylnej pozwala nam na utrzymanie wysokiego poziomu obsługi.

Profesjonalizm

Profesjonalizm

Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, stale się rozwijając i dbając o relację z naszymi klientami.