Szycie dzianiny ma znaczenie!

11 marca 2021

Szycie dzianiny ma znaczenie!

Szycie odzieży z dzianiny to proces długotrwały i wymagający najwyższej uwagi, aby końcowy produkt był jak najlepszej jakości. A ponieważ Mirafo, to nie tylko dzianiny ale również i konfekcja, dlatego postanowiliśmy uchylić dzisiaj rąbka tajemnicy dotyczącego szwalni.

Jak przebiega droga od surowej dzianiny do gotowej odzieży?

Pierwszym etapem, który następuje po otrzymaniu projektu (jeśli to my mamy stworzyć wykrój) lub gotowego wykroju jest dobranie odpowiedniej dzianiny. To bardzo ważny krok! Jako producent dzianin mamy praktycznie nieograniczone możliwości wyboru odpowiedniego materiału. Jego wysoka jakość to klucz do uzyskania ubrań wysokiej jakości.

Następnie materiał trafia na krojownię, gdzie zgodnie z projektem i sztuką jest wykrawany. Po skompletowaniu wykroje wraz z dobranymi nićmi po kontroli jakości zostają przekazane do szwalni.

Szycie dzianiny w Mirafo.

Szwalnia to ostatni etap w tworzeniu ubioru. To tutaj wykwalifikowana kadra o dużym doświadczeniu i wysokich umiejętnościach, odpowiednio dostosowuje maszynę do szycia pod dzianinę i przechodzi do realizacji zlecenia.

W efekcie pracy całego zespołu otrzymujemy estetyczne ubrania zgodne z projektem. W Mirafo przykładamy uwagę do każdego szczegółu i etapu pracy, co pozwala od 30 lat utrzymywać wysoki poziom usług. Szukasz firmy, która nie tylko wyprodukuje świetną dzianinę, ale także uszyje z niej ubrania, które zagwarantują Ci uznanie wśród Twoich klientów? Trafiłeś w doskonałe miejsce! Nie zwlekaj i skontaktuj się z nami już dziś! Możesz też odwiedzić nasz firmowy Instagram, na którym publikujemy nasze dzianiny oraz gotową odzież.