Przygotuj się na jesień!

17 sierpnia 2021

Przygotuj się na jesień!

Dzianina? Uniwersalna i zawsze modna!

Ciepła pogoda jeszcze nie jest wspomnieniem, ale już teraz warto zadbać o dobranie idealnych dzianin na jesienną kolekcję! Czemu warto postawić właśnie na dzianiny? Jaką przewagę mają nad innymi materiałami? O tym poniżej!

Po pierwsze, dzianiny posiadają różne gramatury i składy. Pozwala to na szeroki wybór i doskonałe dopełnienie kolekcji modnych ubrań na każdą okazję i pogodę. Oprócz tego dzianiny są relatywnie proste do szycia. Dobra szwalnia bez problemu poradzi sobie z ich obróbką!

Nie masz sprawdzonej szwalni? W Mirafo poza dzianinami własnej produkcji mamy również świetnie wyposażoną, profesjonalną szwalnię.

Po drugie, dzianiny bawełniane oraz bawełniane z domieszkami, np. elastanu są niezwykle miękkie i oddychające, a np. dzianiny dresowe dodatkowo utrzymują ciepło. Są również elastyczne oraz zapewniają komfort noszącej je osobie. Zależnie od gramatury materiału ubrania uszyte z dzianin mogą być zarówno eleganckie, jak i casualowe czy nawet „domowe”. Same plusy, prawda?

A jest tego o wiele więcej! Dzianiny oraz dzianiny dresowe nie krępują ruchów ciała i wciąż są w modzie! Dlatego jeśli chcesz, żeby najnowsza, jesienna kolekcja wpasowała się w światowe trendy, a przy tym zadowoliła Twoich klientów – postaw na nasze dzianiny!

A co można uszyć z naszych dzianin? Właściwie wszystko! Od koszulek, topów, przez golfy i bluzki, leginsy, spodnie, bluzy, aż po sukienki, ubranka dziecięce, piżamy i dodatki odzieżowe!

Szykujesz nową kolekcję ubrań dla całej rodziny? Dzianina bawełniana to materiał idealny do tego celu!