Indywidualny projekt wykroju dla Twojej kolekcji ubrań.

7 maja 2021

Indywidualny projekt wykroju dla Twojej kolekcji ubrań.

Po zaprojektowaniu nowej kolekcji ubrań dobrze jest mieć sprawdzone miejsce, w którym zostanie ona zrealizowana. Aby mieć pewność, że ubrania będą dobrze leżały na ciele oraz wyglądały jak na projekcie, warto zadbać o to, aby firma zajmująca się tworzeniem wykroju wykonała go w sposób profesjonalny.

Takie podejście to standard w Mirafo! Bez obaw możecie powierzyć nam nawet najtrudniejsze projekty. Każdy z nich zostanie dokładnie przeanalizowany, a następnie powstaną prototypy. Dopiero gdy zostaną one zatwierdzone, będziemy korzystać z powstałego, indywidualnego wykroju.

Dzięki takiemu rozwiązaniu oferujemy najwyższą jakość usług i gwarantujemy satysfakcję naszych Klientów! Dodatkowo nasze wykroje tworzone są przez fachowców z doświadczeniem.

Także późniejszy etap szycia czy wykańczania jest wykonywany przez specjalistów. W efekcie ubrania szyte w Mirafo są dokładnie takie, jak na projekcie. A nowa kolekcja bardzo szybko zagości w Waszych sklepach!

Sprawdźcie koniecznie ofertę naszych dzianin! Decydując się na skorzystanie z naszych usług zarówno w przypadku dziewiarstwa, jak i konfekcji zaoszczędzicie czas i wszystko zostanie wykonane w jednym miejscu!