Dzianina

Skład dzianiny

Do produkcji dzianin używamy głównie bawełny. W zależności od potrzeb klienta używamy takich domieszek jak:

  • elastan,
  • poliester,
  • wiskoza,
  • poliuretan,
  • poliakrylonitryl,
  • polietylen.

Produkujemy także ekologiczne dzianiny z lnu i konopi.

Sprzedaż dzianin

Chcesz złożyć zamówienie na dzianiny, masz pytanie dotyczące produktu, jego dostępności lub ceny? Zapytaj eksperta:

Marek Matera

Produkujemy dzianiny od ponad 30 lat

Produkcją dzianiny zajmujemy się od ponad 30 lat. Wieloletnia praca, a także przekładające się na nią doświadczenie, pozwoliło nam na zdobycie wiedzy w zakresie produkcji dzianin, którą w Polsce może pochwalić się niewiele firm z naszej branży. Cały czas udoskonalamy nasze sposoby produkcji, a także nasz park maszynowy, dzięki czemu każda dzianina, która opuszcza naszą produkcję, charakteryzuje się wysokim standardem, jakością, oraz wytrzymałością.

Zamów dzianinę dostosowaną do Twoich potrzeb!

Specjalizujemy się w produkcji dzianin na bezpośrednie zamówienie klienta. W produkcji używamy maszyn okrągłych jednołożyskowych i dwułożyskowych. W zależności od potrzeb klienta dokonujemy modyfikacji składu surowcowego dzianiny, wzoru, czy parametrów technicznych. Posiadamy wielostanowiskowy system kontroli z głównym ogniwem – przeglądarką do dzianin. Nasze dzianiny posiadają certyfikat GOTS oraz OEKO-TEX – certyfikaty do wglądu TUTAJ.

Sklep internetowy

Specjalnie dla naszych klientów stworzyliśmy sklep internetowy, na którym prezentujemy dzianiny dostępne od razu. Zakupione produkty wysyłamy w ciągu 24 godzin. Zapraszamy do zakupów!

Produkowane w Polsce

Cały proces produkcyjny odbywa się w naszym kraju. Dzięki temu mamy całkowitą kontrolę nad jakością naszych dzianin. Ponad to pracujemy na urządzeniach najnowszej generacji wiodących producentów – ORIZIOMAYERPILOTELLI.

Jakośc

Jakość

Zapewniamy najwyższą jakość naszych produktów, co potwierdzają liczne certyfikaty.

Doświadczenie

Doświadczenie

Wieloletnie doświadczenie w branży tekstylnej pozwala nam na utrzymanie wysokiego poziomu obsługi.

Profesjonalizm

Profesjonalizm

Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, stale się rozwijając i dbając o relację z naszymi klientami.

Outlet

Jesteśmy firmą specjalizującą się w produkcji dzianin na zamówienie. W naszym sklepie internetowym prezentujemy Państwu pełnowartościowe dzianiny w świetnej jakości z naszych nadwyżek produkcyjnych. Zachęcamy do zakupu, ilość produktów ograniczona!