Konfekcja

Konfekcja

Specjalizujemy się nie tylko w produkcji dzianin, ale także w szyciu gotowej odzieży. Na nasz szeroki asortyment składają się wyroby konfekcji damskiej, męskiej, młodzieżowej oraz dziecięcej. Co więcej nasza oferta obejmuje także szeroką gamę strojów sportowych. Posiadamy również nowoczesną szwalnię obejmującą 60 stanowisk oraz własną krojownię. Nasi specjaliści z działu przygotowania produkcji, pracują przy zastosowaniu najnowszych programów komputerowych, służących do tworzenia konstrukcji odzieży. Ze względu na nasze systemowe podejście do procesu produkcyjnego nasza szwalnia jest jedną z najnowocześniejszych szwalni w Polsce.

Nasi Klienci są dla nas niezwykle ważni. Chcąc jak najlepiej spełnić ich oczekiwania, podjęliśmy decyzję. Cały proces produkcji w naszej firmie przebiega w ścisłej współpracy z zamawiającym. Przyjęta polityka firmy sprawiła, że w zdecydowanej większości opieramy się o koncepcje graficzne oraz wzory sugerowane przez naszych klientów. Chociaż pośród wyprodukowanych przez nas dzianin, nie brakuje naszych autorskich pomysłów.

Nasze główne grupy produktowe to:

podkoszulki | bluzy swetrowe | bluzki | golfy | koszulki polo | żakiety | spodnie | koszulki | spodenki meczowe

Naszym klientom zapewniamy kompleksową obsługę oraz indywidualne podejście do każdego zamówienia. W sytuacji gdy Klient ma takie życzenie odwzorowujemy preferowany gatunek oraz rodzaj dzianiny dedykowany pod zamówiony wyrób. Posiadamy profesjonalną szwalnię i nowoczesny sprzęt, a także dział wzorcowni, gdzie przygotowujemy prototypy wykrojów.

Mirafo to nie tylko dzianiny!

Współpracujemy z najlepszymi łódzkimi firmami zajmującymi się haftami, drukiem oraz etykietami. Dlatego zapewniamy kompleksową obsługę zamówienia, a nie tylko jego uszycie. Decydując się na współpracę z MIRAFO, klient otrzymuje gotowy produkt w pełnej postaci.  Produkt profesjonalnie wykonany przy użyciu najnowocześniejszego sprzętu oraz najwyższej jakości materiałów.

W naszej ofercie znajduje się również linia produktów termoaktywnych, które wytwarzamy z dzianin technicznych typu Thermo Cool, które powstają w oparciu o licencję firmy Advansa.