Konfekcja

Specjalizujemy się nie tylko w produkcji dzianin, ale także w szyciu gotowej odzieży. Na nasz szeroki asortyment składają się wyroby konfekcji damskiej, męskiej, młodzieżowej oraz dziecięcej. Co więcej nasza oferta obejmuje także szeroką gamę strojów sportowych.

Posiadamy również nowoczesną szwalnię obejmującą 60 stanowisk oraz własną krojownię. Nasi specjaliści z działu przygotowania produkcji, pracują przy zastosowaniu najnowszych programów komputerowych, służących do tworzenia konstrukcji odzieży. Ze względu na nasze systemowe podejście do procesu produkcyjnego nasza szwalnia jest jedną z najnowocześniejszych szwalni w Polsce.

Nasi Klienci są dla nas niezwykle ważni. Chcąc jak najlepiej spełnić ich oczekiwania, podjęliśmy decyzję. Cały proces produkcji w naszej firmie przebiega w ścisłej współpracy z zamawiającym. Przyjęta polityka firmy sprawiła, że w zdecydowanej większości opieramy się o koncepcje graficzne oraz wzory sugerowane przez naszych klientów. Chociaż pośród wyprodukowanych przez nas dzianin, nie brakuje naszych autorskich pomysłów.

Od 1991 roku nieprzerwanie specjalizujemy się w produkcji dzianin oraz szyciu odzieży, stale rozwijając się i podwyższając standardy naszej obsługi klientów. Stawiamy na:

Jakośc

Jakość

Zapewniamy najwyższą jakość naszych produktów, co potwierdzają liczne certyfikaty.

Doświadczenie

Doświadczenie

Wieloletnie doświadczenie w branży tekstylnej pozwala nam na utrzymanie wysokiego poziomu obsługi.

Profesjonalizm

Profesjonalizm

Nasi pracownicy to świetnie przygotowani do każdej sytuacji fachowcy, którzy służą klientom dobrą radą, dzięki czemu jakość obsługi pozostaje na najwyższym poziomie.