Konfekcja

Nasza profesjonalna szwalnia zajmuje się szyciem odzieży na zlecenie. Na nasz szeroki asortyment składają się wyroby konfekcji damskiej, męskiej, młodzieżowej oraz dziecięcej. Co więcej nasza oferta obejmuje także szeroką gamę strojów sportowych.

Czym charakteryzuje się nasza nowoczesna szwalnia?

Jako producent odzieży dbamy o odpowiednie zaplecze maszynowe. To właśnie dzięki szwalni obejmującej 60 stanowisk oraz własnej krojowni możemy wykonywać zlecenia na szycie odzieży w sposób dokładny i szybki.

Dodatkowo nasi specjaliści z działu przygotowania produkcji, pracują przy zastosowaniu najnowszych programów komputerowych, służących do tworzenia konstrukcji odzieży. Ze względu na nasze systemowe podejście do procesu produkcyjnego nasza szwalnia jest jedną z najnowocześniejszych szwalni w Polsce.

Szycie odzieży wymaga ścisłej współpracy z Klientem!

A my chcemy jak najlepiej spełnić ich oczekiwania. Cały proces produkcji w naszej firmie przebiega w ścisłej współpracy z zamawiającym. Przyjęta polityka firmy sprawiła, że w zdecydowanej większości opieramy się o koncepcje graficzne oraz wzory sugerowane przez naszych klientów.

W naszym asortymencie dzianin nie brakuje naszych autorskich pomysłów, z których Klienci mogą korzystać. Jesteśmy w stanie również wyprodukować dzianiny pod projekty Klienta wykonywane w naszej szwalni!

Szycie odzieży na zlecenie – u nas masz pewność jakości!

Każde zlecenia szycia odzieży traktujemy priorytetowo. W efekcie mamy następujące etapy wykonania zlecenia. Po otrzymaniu od Klienta projektu i konceptu danej odzieży przystępujemy do stworzenia prototypu wykroju oraz przykładowej sztuki odzieży. Następnie pokazujemy prototyp Klientowi do akceptacji oraz ewentualnych uwag i poprawek. Gdy wszystkie szczegóły są ustalone i zaakceptowane przechodzimy do właściwej produkcji odzieży.

Te kilka prostych kroków dają Klientowi gwarancję, że uszyta u nas odzież spełni jego oczekiwania. Szukasz pewnej szwalni w Łodzi? Skontaktuj się z nami i ciesz się dopracowaną kolekcją ubrań!

Od 1991 roku nieprzerwanie specjalizujemy się w produkcji dzianin oraz szyciu odzieży. Stawiamy na:

Jakośc

Jakość

Zapewniamy najwyższą jakość naszych produktów, co potwierdzają liczne certyfikaty.

Doświadczenie

Doświadczenie

Wieloletnie doświadczenie w branży tekstylnej pozwala nam na utrzymanie wysokiego poziomu obsługi.

Profesjonalizm

Profesjonalizm

Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, stale się rozwijając i dbając o relację z naszymi klientami.